“Jest doprawdy niesamowite, co ludzie potrafią osiągnąć. Tylko, że oni sami nie wiedza, że to potrafią” Milton H. Erickson

I tak właśnie jest jak mówi Milton Erickson. Często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że maja w sobie zasoby, aby zmienić swoje życie. Tkwią w starych schematach, strachu, bólu, żalu, i tych wszystkich blokadach, które do niczego nie służą. I nie widza drogi wyjścia, myślą, że tak właśnie ma być, że tak właśnie ma wyglądać życie. Aż do momentu… momentu kiedy coś pęka, kiedy nie ma już zgody na cierpienie, kiedy pojawia się gotowość do zmiany.
I kiedy ta gotowość się pojawia – jestem ja. Wskażę Ci drogę, otworzę Cię na lepsze życie, uświadomię Tobie, ze jesteś cudem, o który warto dbać. A życie jest pięknym doświadczeniem, czasami tylko pojawiają się przeszkody, różnego rodzaju  turbulencje, które pomimo wszystko powodują, ze stajesz się silniejsza/-y.
Tam, gdzie Ty jesteś teraz ja już byłam. Przeszłam te drogę, doświadczyłam różnych wzlotów i upadków, dlatego też wiem, jak ciężko czasami jest się podnieść, jak ciężko czasami jest zobaczyć coś pozytywnego. Ale nie warto tego bólu “zakopywać”, bo on i tak wróci, z podwójną siłą. Warto spojrzeć “prawdzie w oczy”, uzdrowić problemy, zmierzyć się z trudniejszymi emocjami i uczuciami, aby żyć lżej, łatwiej, piękniej. Bo każdy przecież zasługuje na dobre życie, każdy zasługuje na miłość, szczęście i obfitość. Ty również. Zatem pozwól, że pokaże Ci jak zaprosić to wszystko do swojego
życia, jak otworzyć się na dobrostan. 

Jestem dyplomowaną Hipnoterapeutką Kliniczną, nauczycielem Soul Body Fusion®, Life Coachem, terapeuta Theta Healing oraz psychopedagogiem. Swoją wiedzę oraz umiejętności zdobywałam w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Ponadto biorę udział w rożnych szkoleniach i warsztatach, dzięki którym rozwijam się jako człowiek, terapeuta i coach.

Prywatnie jestem mamą i żoną, mieszkam w Szkocji, gdzie prowadzę swój gabinet terapeutyczn0-coachingowy. W pracy z klientem używam różnych narzędzi oraz metod, dostosowując je indywidualnie do potrzeb klienta. To po krótkiej konsultacji z Tobą zasugeruje czego w danym momencie potrzebujesz. Pracuje zarówno z podświadomością, jak i ze świadomością, wykorzystując różne techniki, które pomagają zrzucić ciężar starych schematów, blokujących przekonań, uwalniających od bólu, cierpienia, ran oraz doświadczeń traumatycznych. A na światło dzienne wychodzisz prawdziwa/-y Ty. Spokojniej patrzysz na świat, czujesz miłość do siebie i innych ludzi. Masz większe zrozumienie dla tego wszystkiego co się zadziało u Ciebie, ale też masz większe zrozumienie dla drugiego człowieka. Odzyskujesz swoją moc i odkrywasz siebie na nowo. Zmiany zachodzą na wszystkich poziomach – mentalnym, emocjonalnym oraz duchowym. Zatem pozwól sobie na tą przepiękną podróż, podróż podczas której zmienisz się Ty, przetransformujesz swoje życie, odzyskasz blask, energię oraz równowagę.

katarzyna Mercer