Certyfikowany kurs Praktyka Soul Body Fusion®

Odzyskać spokój, harmonię i radość

Zastanawiasz się jak odzyskać spokój, harmonię, radość w swoim życiu? Wiesz, że Twoje życie zmierza gdzieś, ale tak naprawdę nie wiesz gdzie? Co z miłością, wiarą w siebie, szacunkiem do siebie i innych? Te pytania pojawiają się bardzo często u wielu ludzi. Zdarza się, że się zgubimy na tej drodze zwanej życiem i wiemy, że coś jest nie tak, ale do końca nie wiemy co.
Z pomocą przychodzi piękna metoda Soul Body Fusion®, dzięki której odzyskasz jedność ze sobą, jedność ze swoją mądrością, na nowo usłyszysz głos swojej intuicji. Soul Body Fusion® to metoda odzyskania jedności z Twoja Duszą. A ponieważ Twoja Dusza ma nieskończenie wysokie wibracje, za każdym razem kiedy zastosujesz Soul Body Fusion®, wibracja Twoja będzie się podnosić. Na pewno wiesz, jak ważne, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, jest podnoszenie swoich wibracji. Im wyższa wibracja, tym lepsza jakość Twojego życia. Im wyższa wibracja, tym więcej spokoju, zaufania, odwagi, radości, miłości do siebie i innych. A dzięki praktykowaniu tej metody będziesz doświadczać więcej dobrobytu, obfitości i każdego dnia coraz bardziej będziesz korzystać ze swojego potencjału i swoich talentów.
 

Jonette Crowley…..

Jonette Crowley, twórczyni Soul Body Fusion® tak mówi o tym procesie: „Ten proces jest zgodny z duchowym prawem, że wyższe częstotliwości, które zawierają więcej energii, przebijają (jak karta atutowa) niższe częstotliwości. Innymi słowy, świadomość zawsze wznosi się wyżej, w górę. Choć mówię o łączeniu się duszy i ciała oraz używam określenia, ze dusza „wchodzi” w komórki, nie oznacza to, iż do tej pory prowadziliśmy egzystencje pozbawiona duszy. Twierdzę tylko, że nasza dusza posiada nieskończenie wiele coraz to wyższych częstotliwości, z którymi dotąd nie mieliśmy kontaktu. Soul Body Fusion dostraja nasze obecne ja – niezależnie od tego na jak wysokim poziomie jesteśmy – z jeszcze wspanialszymi, mającymi więcej światła i bardziej kosmicznymi aspektami naszej duszy. Im więcej duszy ucieleśniamy, tym większa jest nasza zdolność do sięgania jeszcze dalej.”
 

Certyfikowany kurs Praktyka Soul Body Fusion®

Zapraszam Cię serdecznie na kurs online Certyfikowanego Praktyka Soul Body Fusion®, na którym dowiesz się czym jest Soul Body Fusion®, jak stosować tę metodę na sobie, swoich bliskich, zwierzętach i roślinach. Otrzymasz fuzje i nauczysz się jak ją dawać. Na zakończenie kursu otrzymasz międzynarodowy certyfikat uprawniający Cię do stosowania tej metody na sobie i innych oraz uprawniający Cię do pracy z klientem.
 

Sobota 26 sierpnia 2023, online

Kurs odbędzie się 26 sierpnia 2023, w godzinach 9.00-16.00 czasu UK, 10.00-17.00 czasu polskiego, online, na platformie zoom. Link do spotkania otrzymasz po dokonaniu wpłaty.

Kurs prowadzi Kasia Mercer, prywatnie mama i żona a zawodowo hipnoterapeuta, nauczyciel Soul Body Fusion®, Life Coach, terapeuta Theta Healing, psychopedagog.
Koszt kursu to 385 złotych lub £77.
 
Jeśli chcesz dokonać opłaty w polskich złotówkach napisz do mnie a podam Ci polski numer konta.
lkhn.j
Z miłością,
Kasia Mercer
 
 

Get course
Zapisano się: 1 student
Poziom: Beginner
Certyfikowany kurs Praktyka Soul Body Fusion®