Wdech Wolności – pożegnaj się z paleniem papierosów.

rzuc_palenie

Palić czy nie palić, oto jest pytanie.

Większość palaczy których znam twierdzą, że palą ponieważ lubią. Jest to tylko kolejna wymówka ich umysłu. I skoro tu jesteś to zapewne należysz do grona palaczy. Jednak już nie raz przeszła Ci myśl, aby rzucić palenie, bądź też już niejednokrotnie próbowałeś to zrobić z kiepskim wynikiem. Być może próbowałeś plastrów, specjalnych gum do żucia z nikotyna bądź tabletek. Tego rodzaju wspomagaczy w rzuceniu palenia jest mnóstwo na rynku. I zapewne udało Ci się przestać palić na chwilę, ale to rzucanie palenia była męka i niczym przyjemnym. Po czym wracałeś do palenia papierosów.

Jak rzucic palenie -medytacja

Zastanawiałeś się kiedykolwiek dlaczego w ogóle zacząłeś palić?

Nasz nasz umysł to niesamowita maszyna, która koduje wszystko co się dzieje w naszym życiu. W związku z tym, jako dziecko, może widziałeś rodziców lub dziadków palących. Może uczestniczyłeś w imprezach gdzie były papierosy. Może widziałeś filmy, na których odważny mężczyzna pali papierosy. A jeśli jesteś kobietą to może widziałaś sceny filmowe z seksowną kobietą z papierosem w ręku. To wszystko spowodowało, że Twój umysł połączył palenie to przyjemnością, odpoczynkiem, ulgą, odpuszczeniem stresu bądź radością i zabawą. W ten właśnie sposób powstało przekonanie w Twoim umyśle, że papieros jest dobry, że po zapaleniu poczuje się spokojnie, zrelaksowany, odstresowany. I za każdym razem kiedy pojawiał się bodziec, informacja z zewnątrz, czyli na przykład stresująca sytuacja, twój umysł szukał rozwiązania. A tym rozwiązaniem było palenie. Po jakiś czasie ta informacja jeszcze bardziej zakodowała się u Ciebie i dlatego wyrobiłeś sobie nawyk palenia.

Dlatego ważne jest aby zmienić to przekonanie.  W tym celu stworzyłam specjalną medytację, która pomoże Ci się zrelaksować i odprężyć, dzięki czemu Twój umysł stanie się otwarty na zmiany przekonań.

Już po pierwszym przesłuchaniu medytacji poczujesz się lepiej i zrozumiesz, że papieros to Twój wróg, który wcale nie pozwala Ci się zrelaksować, wręcz przeciwnie. Palenie powoduje więcej stresu, więcej problemów zdrowotnych i zakłóceń w ciele. Twój umysł będzie kojarzył palenie z czymś paskudnym, czymś co w ogóle Ci nie odpowiada. Dzięki takim sugestiom pożegnasz się z tym nałogiem na dobre.

A jak się czuje Twoje ciało kiedy palisz?

Zanim zaczniesz słuchać medytacji, zapal swojego ostatniego papierosa i poczuj jak się z tym czujesz. Tak szczerze. Co czujesz w ciele podczas palenia? Czy tak naprawdę Twoje ciało lubi palić? Czy tak naprawdę Twoje usta lubią smak papierosa? A może masz sucho w ustach, może kreci Ci się w głowie, a może twoje ciało robi się słabe? Bądź szczery sam ze sobą i poczuj to całym swoim ciałem.

A jak już będziesz gotowy żeby puścić ten nałóg to zapraszam do medytacji.

Co jest ważne:

  • Najlepiej słuchać tej medytacji przez 21 dni, w miejscu gdzie masz ciszę i spokój i nikt nie będzie Ci przeszkadzał.
  • Zanim zaczniesz słuchać medytacji pozbądź się papierosów ze swojego otoczenia.
  • Nie słuchaj medytacji podczas prowadzenia samochodu lub podczas jakiejkolwiek pracy.
  • Nie słuchaj medytacji po spożyciu alkoholu lub innych substancji odurzających.
  • I chyba najważniejsza sprawa – naprawdę musisz chcieć pozbyć się tego nałogu.

Powodzenia.

 

 

 

 

Aby zacząć medytacje potrzebujesz wygodnej pozycji, koca do przykrycia, upewnij się, że nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Telefon lu laptop i najlepiej słuchawki. Jeśli nie masz słuchawek to się nie przejmuj, słuchaj z telefonu lub komputera. Sesja trwa około 30 minut
Z mojego doświadczenia wynika, że jedna sesja wystarczy, ale polecam wysłuchanie tej medytacji przez 21 dni, aby utrwalić nawyk niepalenia.
Powtarzanie konkretnej medytacji sprawi że zaczniesz myśleć poważnie o swoim zdrowiu. A ja będę Ci o tym przypominać i pomogę Ci pozbyć się nałogu, który Cię wyniszcza i powoduje brak sil witalnych.
Course available for 90 days
Get course
Zapisano się: 7 studentów
Czas trwania: 34 minuty
Wykłady: 1
Wdech Wolności – pożegnaj się z paleniem papierosów.
Cena:
£49 £17